PUGB Mobile Birinci Olmanın İncelikleri

PUGB Mobile’ da Birinci Olmanın İncelikleri

2017 yılından bu yana oyunlarla arası çok iyi olmayan kişilerden dahi adını sıklıkla duyduğumuz Pubg, bildiğiniz üzere bir süredir mobil olarak da hizmet veriyor. Android ve iOS sistemleri için aktif durumda olan Pubg oyununda birinci olmak tabii ki herkesin ana hedefi. Eğer oyun hakkında net bir bilginiz yoksa, öğretici yani Pubg tutorial modu da izleyebilirsiniz. Bu şekilde oyunda yer alan her nesne ya da konuya daha kolay hakim olabilir, öğrenebilirsiniz. Birinciliğe oynamak için uçaktan atlayacağınız yerden envanter kullanımına kadar hepsine dikkat etmeniz şart. PUGB Mobile Birinci Olmanın İncelikleri

Pubg’de Silah ve Ekipman Kullanımı

Bildiğiniz üzere, oyuna ilk başladığınızda sıfırdan başlıyorsunuz. Ekipmanlarınızı ve silahlarınızı kendiniz topluyorsunuz. Bu yüzden topladıklarınızın hepsini iyi bir şekilde muhafaza etmelisiniz. Aynı şekilde almış olduğunuz silahlara uygun ekipman toplamanız önemli. Pubg ekipman ve araçlar elinizdekilere uygun olmasa dahi saklamalısınız. Bildiğiniz gibi rakipleriniz de sizin gibi teçhizat peşinde olacaktır. Bu nedenle yere bırakmadan çantalarınızda saklamalısınız. Envanterinizi daha sistemli bir şekilde kullanmalısınız. İlk etapta kesinlikle iyi ya da kötü hangi silah olursa almalısınız. İlerleyen aşamalarda zaten istediğiniz gibi yenisi ile değiştirebiliyorsunuz. Çantanızın daha yüksek seviyeli olmasına da dikkat edebilirsiniz. Son olarak, fırsat buldukça silahlarla pratik yapmayı da aksatmayınız. Bu şekilde çatışma durumlarında daha başarılı ve isabetli olabilirsiniz.

Oyundaki Detaylara Önem Verin

Öncelikle oyun içerisinde eğer daha önce içeriye biri girmemişse kapı açık olmayacaktır. Bu nedenle, eğer kapı açıksa içeride birinin olabileceğini ya da daha önceden loot’lanabileceğini unutmamalısınız. Buna o karmaşa içerisinde ne kadar odaklanırsanız birinci olmanız da o kadar yakın olur. Air droplara karşı her zaman ön yargılı olun. Bunların içinden oldukça kapsamlı ve yararlı takımlar çıksa da almak son derece tehlikeli olabiliyor. Genellikle çevresinde tahmin etmesi zor tuzaklar bulunuyor. Bu yüzden hemen atlamamak önemli. Mavi alanı da unutmamak lazım. Eğer çember daralıyorsa, bu gibi durumlarda bekleyip çember sabitlendikten sonra içerisinde girmek önemli. Bu şekilde kazanırsanız daha fazla Pubg loot yapmak eylemini tamamlayabiliyorsunuz.