Rainbow Six Siege, Bu Haftasonu Ücretsiz Olacak

Milyonlarca oyuncunun sahip olduğu Rainbow Six Siege muhteşem bir haberle bomba etkisi yarattı. Rainbow Six Siege oyununun bu haftasonu tamamen ücretsiz olacağı teyit edildi. Rainbow Six Siege isimli oyunun online yapısı büyük bir kitleyi peşinden sürükleyen en önemli oyun türlerinden birisidir. Online seçeneği ile binlerce oyuncunun farklı haritalarda kıyasıya rekabet içine girmesi oyunun kalitesini de her geçen gün arttırıyor. Özellikle belirli aralıklarla gelen güncellemeler ile oyuncuların tam olarak istediği yeniliklerin oyuna dahil edildiğini görmek oyuncuları mutlu eden en önemi noktalardan birisidir. Rainbow Six Siege oyununun ücretsiz olacağı haberi ise şimdiden oyuncular arasında büyük ilgi gören konulardan birisi haline gelmiştir. Eğer halan bu oyuna sahip değilseniz ilgili haberi dikkatle okumanızı öneririz.

RAINBOW SIX SIEGE ARTIK ÜCRETSİZ

Toplamda 3 yıldır geliştirilen ve sürekli olarak büyük adımlar atan Rainbow Six Siege isimli oyun oyuncuların gönlünde taht kuran yapımlardan birisidir. Her ne kadar benzer türdeki oyun sayısı artış görmüş olsa da Rainbow Six Siege’nin yeri bir başkadır. Oyuncularda bu konuda taviz vermemektedir. Rainbow Six Siege isimli oyunu sevdiren ana etmen ise oyun içerisindeki yetenek ağaçları ve karakterlerdir. Her bir karakterin kendisine has özelliği olması ve savaş taktiğini farklı şekilde uygulayabilmesi oyunu eşsiz kıran ana etmenlerden birisidir. Rainbow Six Siege oyununda yer alan karakterlere eklenen özellikle ile karakterlerin savaş sahasında daha etkin rol oynadığını görmekte mümkündür.

TAM 4 GÜN İNDİRİMDE OLACAK

Rainbow Six Siege isimli oyunun 16 Ağustos 2018 tarihi ile 20 Ağustos 2018 tarihi arasında ücretsiz olarak oyunculara sunulacağı ifade edildi. İlgili oyunun kısa süreli indirime girmesi oyuncu ağının da genişlemesine neden olacaktır. Sürekli olarak güncellenen bu oyunu oyuncuların kaçırmaması önerilir. Rainbow Six Siege isimli oyununun indirime gireceği iddiaları bile yoğun ilgi görmüşken bu iddianın gerçekleşmesi halinde ne gibi bir durumun ortaya çıkacağı merak ediliyor. Özellikle PUBG, Fortnite gibi online oyunların anlık oyuncu sayısına yaklaşabileceği iddiaları ise her geçen gün kuvvetleniyor. Önümüzdeki günlerde oyun ile ilgili istatistikler yavaş yavaş dağıtılmaya başlanacaktır. Bu süreçte sizleri bilgilendireceğiz.