Red Dead Redemption 2 İle İlgili Yeni Bir Video Yayınlandı

Büyük bütçeli oyunların birçoğu oyuncular tarafından yakın takip edilmektedir. Ancak bu tanıma alternatif olarak seri bir şekilde çıkış yapan ve oyuncularda büyük bir etki yaratan oyun isimlerini sıralamakta mümkündür. Oyuncuların gönlünde taht kuran oyunlar arasında yer alan Red Dead Redemption ise vahşi batı temasını en iyi şekilde yansıtan oyunlardan birisidir. Her oyuncunun ilgili oyunla yakından alakalı olan bir anısı mevcuttur. Özellikle açık dünyada sunduğu o özgürlük hissiyatı ve batı gelenekleri oyuncuları etkileyen ana unsurlar arasındadır. Bu devasa yapımın devam oyunu hakkında gelen tanıtım videoları ise büyük bir çıkış yakalamıştır. Red Dead Redemption 2 isimli oyunun birçok oyuncu tarafından merakla beklendiği bilinmektedir.

RED DEAD REDEMPTİON 2 VİDEOSU YAYINLANDI

Oyun hakkında merak uyandıran birçok görsel ve video sızdırılmıştır. Fakat bugün yayınlanan video oyuncuları derinden etkilemiştir. Hem grafiksel anlamda yaşanan gelişme hem de fizik motorundaki değişimler oyuncuları derinden etkileyen unsurların başında yer almaktadır. Oyuncuları etkileyen videoda ise atmosferin ayrı bir boyut kazandığını görmek mümkündür. Red Dead Redemption 2 isimli oyunda yer alan atmosferin sürekli olarak değişmesi ve mevsim değişikliklerinin en iyi şekilde yansıtılması büyük bir yankı uyandırmıştır. Birçok oyuncu videoyu izledikten sonra olumlu yönde yorum yapmıştır. Sosyal medyada da büyük bir gündem konusu haline gelen Red Dead Redemption 2’nin yeni tanıtım videosu oyuncuların dikkatini çeken en önemli videolardan birisi olmuştur.

ÇIKIŞ YAPMASINA KISA SÜRE KALDI

Oyunun 26 Ekim 2018 tarihinde çıkış yapacağı biliniyor. Daha önce birkaç kez ertelenen oyunun bu kez ertelenmeyeceği ise gelen diğer bilgiler arasında yer aldı. Sınırsız aksiyon öğesi barındıran bu oyunda birçok yenilik görmek mümkün olacak. Rockstar Games’in Playstation platformunda 105 GB’lık depolama alanı gerektirecek olan Red Dead Redemption 2’si, 26 Ekim 2018’de PlayStation 4 ve Xbox One platformları için yayınlanacak. Aynı zamanda oyuncular, Sony’nin sunduğu bir paket sayesinde Red Dead Redemption 2’yi ve 1 TB’lık PlayStation 4 Pro’yu bir arada satın alabilecekler. Bu devasa oyunu satın almak istiyorsanız siz de ilgili adımları takip ederek satış sayfaları üzerinden oyuna sahip olabilirsiniz.