Rules Of Survival Bombalar ve Zırhlar

Rules Of Survival Bombalar ve Zırhlar

Battle Royale tarzı oyunlardan içinde en sevilen oyunlardan olan Rules Of Survival, 120 kişinin paraşütle uçaktan atlayıp hayatta kalma mücadelesi verdiği bir oyundur. Hayatta kalan son kişinin kazandığı oyunda her oyuncu, rakiplerini yok etmeyi planlamaktadır. Bunun için birçok silah, araç gereç ve ekipmanı arayarak bulan oyuncular, oyun tarzlarına göre rakiplerini bu silah ve ekipmanlarla avlamaktadır. Rules Of Survival Bombalar ve Zırhlar

Rakiplerini yok etmek için kullanılan silahlardan biri de bombalardır. En az silahlar kadar etkili olan bombalar, rakiplerinizi gafil avlamanızı sağlamaktadır. Rakiplerinizi bombalar ile avlarken, rakiplerinizin bomba ve silahlarla size yapacakları saldırıları en az hasarla atlatmak için zırhlı yelekler kullanmanız gerekmektedir.

Rules Of Survival Bombaları

Özellikle silah aramak için girdiğiniz binalarda bombalar son derece etkili silahlardır. Ayrıca sizi öldürmek için pusuya yatmış rakiplerinizi, bombalar ile kolaylıkla etkisiz hale getirebilirsiniz. Rules Of Survival oyunundaki bombalar ve özelliklerine birlikte göz atalım;

-Molotof Kokteyli: Atıldığı anda patlama özelliğine sahip olan bu bomba, bina içlerinde oldukça işinize yarayacaktır.

-Duman Bombası: Atıldığı bölgenin dumanla kaplanmasını sağlar. Bu sayede görünmeniz zorlaşacak ve kolaylıkla ateş alanında kaçabilmeniz mümkün olacaktır.

-Sersemletici Bomba: Rakibinizi kısa süreliğine hareketsiz hale getirir. O anda kaçmanıza ya da rakibinizi öldürmenize olanak sağlar.

-Frag Bombası: Atıldıktan 5 saniye sonra patlar ve ortama büyük hasar verir. Hasar gücü en yüksek bombadır.

Koruyucu Zırhlar ve Miğferler

Rules Of Survival Koruyucu zırhlar ve miğferler saldırılardan, pusulardan, bombalamalarda ve silah ateşlerinden en az zararla çıkmanızı sağlayan koruyucu ekipmanlardır.

-Level 1 Zırh: Alacağınız hasarı %30 oranında azaltır.

-Level 2 Zırh: Alacağınız hasarı %40 oranında azaltır.

-Level 3 Zırh: Alacağınız hasarı %55 oranında azaltır.

-Level 1 Miğfer: Alacağınız hasarı %30 oranında azaltır.

-Level 2 Miğfer: Alacağınız hasarı %40oranında azaltır.

-Level 3 Miğfer: Alacağınız hasarı %55 oranında azaltır.

Miğfer ve vücut zırhını aynı anda kullanmalısınız. Vücut zırhı vücudunuzu korurken, miğfer başınızı korumaktadır. Sadece vücut zırhı ya da sadece miğfer kullanmanız sizi tam anlamıyla korumayacaktır.