Rules Of Survival Ekipman Bilgisi

Rules Of Survival Ekipman Bilgisi

120 kişi ile başlayan Rules Of Survival oyununda temel amaç, rakiplerinizi yok ederek hayatta kalan son kişi olarak oyunu kazanmaktır. Paraşütle uçaktan atladığınız andan itibaren rakiplerinizi öldürmeye yarayacak birçok silahı bulacaksınız. Oyun tarzınıza göre rakiplerinizi yok etmek için yakın ya da uzak mesafeli silahları kullanarak rakiplerinizi avlamayı tercih edebilirsiniz. Unutmayın ki rakipleriniz de plan kurarak sizi yok etmeyi hedeflemektedir. Rakiplerinizi öldürmek isterken diğer yandan da hayatta kalmak için planlar yapmalı ve kolay av olmamalısınız. Onlarca rakibiniz birbirleriyle olduğu kadar sizinle de rekabet halinde ve sizi öldürmek niyetinler. Bu nedenle hayatta kalmak için gerekli olan ekipmanlara en hızlı şekilde ulaşmalı ve onları en doğru şekilde kullanmalısınız. Rules Of Survival Ekipman Bilgisi

Hayatta Kalmaya Yardımcı Ekipmanlar Nelerdir? 

Rules Of Survival araba ve motosikletler, gerek kaçışınızı gerekse de silah arayışınızı kolaylaştırmaktadır. Motosikletlerin korunmasız olduğunu düşünecek olursak, zırhlı bir araba ile hem korunaklı olur hem de kolaylıkla rakiplerinizden kaçabilirsiniz.

Kamyonet olan Ford ve Zil zırhlı olmalarına rağmen oldukça yavaş araçlardır. Barracuda adlı araç kalın zırhı ile koruma sağlarken aynı zamanda oldukça da hızlı bir araçtır. Nitro özelliğe sahip araçlar ile kısa sürede büyük hızlara ulaşabilir ve ateş alanından uzaklaşabilirsiniz. Nitro özelliğini ateş alanı harici kullanmamanız benzininizi tüketmemek adına önemli bir noktadır.

Sağlık Kitleri Ne İşe Yarar?

Sağlık kitleri hayatta kalmanızı sağlayan en önemli ekipmanlardandır. Koruyucu ekipmanlarınıza karşın her daim yaralanabilir ve sağlık durumunuz kötüleşebilir. Bu nedenle sağlık kitleri hayatta kalabilmeniz ve yaralarınızı iyileştirmeniz açısından son derece önemli ekipmanlardır. Yani Rules Of Survival sağlık kitleri oyunda büyük değere sahiptir.

8 saniye sonra 10 sağlık puanı veren bandaj, 50 sağlık puanı veren bandaj kiti, sağlığınızı tamamen dolduran ilk yardım kiti, 2 dakika içinde 40 sağlık puanı veren ve hızınızı arttıran enerji içeceği, 3 dakika sonra 75 sağlık puanı veren ve hızınızı arttıran kardiyo içeceği ve aracınızın yakıtını tamamen dolduran yakıt tankı bu ekipmanların başında gelmektedir. Ateş alanından hızlıca kaçmanız gereken anlarda aracınız yoksa, enerji ve kardiyo içeceklerini içerek hızlıca alandan uzaklaşabilirsiniz.