Rules Of Survival Hayatta Kalma Tüyoları

Rules Of Survival Hayatta Kalma Tüyoları

Battle Royale tarzı oyunlar günümüzde oyun severlerin en çok oynadığı oyunların başında gelmektedir. Sistemi oyunu oynamaya izin veren oyun severler bilgisayarlarından bu oyunları daha büyük bir zevkle oynarken, mobil uygulamalar ile de cep telefonlarından oyunları diledikleri gibi oynayabiliyorlar. 120 kişi ile başlayan ve hayatta kalan son kişinin kazandığı Rules Of Survival oyunu da, son dönemlerin en çok tercih edilen mobil oyunlarından. Yazımızda, Rules Of Survival oyununda hayatta kalmanız için dikkat etmeniz gereken noktaları sizlerle paylaşacağız. Rules Of Survival Hayatta Kalma Tüyoları

Hayatta Kalmak İçin Ne Yapmalıyım?

Oyunu kazanmak için tüm rakiplerinizi yok etmeli ve hayatta kalan son kişi olmalısınız. Bunun için dikkat etmeniz gereken birçok ince ayrıntı bulunmaktadır.

Öncelikle Rules Of Survival sunucu seçimi doğru yapmalısınız. Hatalı seçilen sunucu seçimleri oyun içinde donmalara ve yavaşlamalara neden olmaktadır.

Oyuna başlamadan önce grafik ayarlarını düzenlemelisiniz. Grafik ayarlarındaki düşük değerler, yeşil alanların görselliğini azaltacak ve yeşillikler arasında saklanan rakiplerinizi görmeniz kolaylaşacaktır.

Oyunu kulaklıkla oynamanız, etraftaki sesleri duymanız açısından son derece önemlidir. Size yaklaşan bir rakibinizin ayak seslerini daha kolay duyar ve önleminizi alabilirsiniz. Siz de yürürken daha az ses çıkarmak istiyorsanız, evlerde bulduğunuz botları giyebilirsiniz. Bu sayede yürürken ve koşarken daha az ses çıkarır ve fark edilmeniz zorlaşır.

Atladığınız bölgenin çok kalabalık olmamasına dikkat edin. Bölgede bir araç bulursanız hemen aracı alın ve kullanmaya başlayın.

Rakiplerinizi öldürmenin en kolay yolu onlara pusu kurmaktır. Yeşillikler arasında pusu kurarak rakiplerinizi kolaylıkla avlayabilirsiniz. Ayrıca yeni bir eve ya da bölgeye girerken fark edilmemek adına eğilerek giriş yapın.

Silahlarınızı boş yere ateşlemeyin. Attığınız her ateş yerinizi radar üzerinden diğer oyunculara gösterecektir. Bu nedenle silahlarınızda susturucu kullanmanız avantajınıza olacaktır.

Rules of Survival Bombalar ses çıkarıyor olsalar da bazı durumlarda hayat kurtarıcı olabilmektedir. Özellikle sis bombası görülmemeniz ve bu sayede kolaylıkla kaçış yapabilmeniz için çok ideal silahlardır.

Görüleceği üzere hayatta kalmanız için dikkat etmeniz gereken birçok ince detay var. Bu detaylara dikkat ederek rakiplerinizi daha kolay avlayabilirsiniz.