Rules Of Survival Kasma Sorunu [Çözüm]

rules of survival kasma sorunu

Rules Of Survival kasma sorunu oyunu oynayanları olumsuz etkilemektedir. Bu sorunlardan dolayı oyunu bırakan birçok oyun sever arkadaşımız vardır. Rules Of Survival PC kasma sorunu çözümünü bilmeyen arkadaşlar bu konumuzdan faydalanabilirler. Sizleri daha fazla bekletmeden Rules Of Survival kasma sorununun temel kaynaklarına inelim.

Rules Of Survival kasma sorunu PC kaynaklı olabilir. İlk olarak tüm sürücülerinizi güncellemeniz gerekmektedir. Sürücülerinizi güncelledikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrar oyuna girin. Oyundaki kasma sorunu devam ediyor ise bir diğer seçenek ekran kartı driverlerini güncellemek olacaktır. Ekran kartı driverlerini güncelledikten sonra aynı şekilde bilgisayarı yeniden başlatıp oyuna tekrar girmeniz gerekmektedir.

Oyuna tekrar giriş yaptıktan sonra aynı hatayı alıyorsanız oyun içerisinde ayarlar kısmından tüm grafik ayarlarını en alt seviyeye getirin ve oyunu kapatıp tekrar açın.

Unutmayın ki bu oyunu oynayabilmek için sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekmektedir. Sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığınızı öğrenmek için aşağıdaki konumuza göz atın.

BKZ: Rules Of Survival Sistem Gereksinimleri ( PC )

Grafik Ayarları Nasıl Yapılır?

  • Oyuna giriş yapalım.
  • Ardından oyun içerisinden “ESC” tuşuna basarak, “Basic” menüsünden “Graphics” kısmından Power Saving kısmını seçin.
  • Bu seçenek en düşük grafik ayarı seçeneğidir. İşinize yarayacaktır.
  • Çözüm için aşağıda video anlatımımız mevcuttur.

Video Anlatım

 

Eğer donma sorunu çözülmediyse bilgisayardaki tüm programları kapatıp girmeyi tekrar deneyiniz. Eğer bu çözüm yolundan da bir çözüm bulamadıysanız yapacağınız diğer adım oyunu silip en baştan tekrar yüklemeniz gerekmektedir. Oyunu tekrar indirdikten sonra aynı sorunu tekrar yaşıyorsanız bilgisayarınıza temiz bir format atıp tekrar deneyin. Eğer buda fayda etmez ise büyük ihtimal ile bilgisayarınız bu oyunun sistem gereksinimlerini karşılamamaktadır. Bu yüzden yeni bir ekran kartı veya ram ilavesi yaparak oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız içten bile değildir. Bu adımları uygulayıp sonuç almayan arkadaşlar yorum yaparak bizlere ulaşabilirler.

İyi oyunlar dileriz.