Rules Of Survival Mobil Detayları

Rules Of Survival Mobil Detayları

Rules Of Survival oyunu Battle Royale tarzında oyun severlerin severek oynadıkları oyunlardan biridir. Oyuncu sayısını günden güne arttıran Rules Of Survival, bilgisayarlarda oynanabildiği gibi, cep telefonlarında da mobil uygulama ile oynanabilmektedir. Android ve iOS marketlerden ücretsiz olarak indirilip oynanabilen Rules Of Survival, 120 kişi ile başlayan ve hayatta kalan son kişinin kazandığı bir oyundur. Diğer tüm Battle Royale oyunlarında olduğu gibi, Rules Of Survival oyununda da birçok detay göze çarpmaktadır. Hayatta kalmak ve rakiplerinizi öldürmek için silah seçiminden rakiplerinizi yok etmek için kuracağınız planlara, nasıl saklanacağınızdan silahların özelliklerine kadar dikkat edilmesi gereken birçok detay bulunmaktadır. Rules Of Survival Mobil Detayları

Rules Of Survival Temel Özellikleri Nelerdir?

Rules Of Survival oyunu 120 kişi ile başlanan bir oyundur. Tüm oyuncular hayatta kalan son kişi olmak için rakiplerini ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Oyun tek kişi versiyonu olan Solo versiyonu ile oynanabildiği gibi, Duo versiyonu olan iki kişilik ekiplerin birbiriyle karşılaştığı şekliyle de oynanmaktadır.

Tek kişilik ve iki kişilik oynanabilen Rules Of Survival Squad versiyonu 4 kişilik bir ekip kurarak da oynamanız mümkündür. Ekip oyunlarında oyun içinde kullanılabilen mikrofon ile konuşma yapabilir ve taktik ve planlarınızı yönetebilirsiniz. Konuşma özelliği, özellikle ekip oyunlarında heyecanı daha da arttıran ve oyunu çok daha taktiksel ve planlı bir şekilde oynamanıza yarayan bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Rules Of Survival Oyunu Nasıl Başlıyor?

Rules Of Survival oyunu 120 kişi ile her bir oyuncunun uçaktan paraşütle atlamasıyla başlıyor. Paraşütle aşağı atlayan oyuncular, aşağı indiklerinde rakiplerini öldürmek için silah, kişisel korunmaları için koruyucu ekipmanları ve ganimetleri bulmak için araştırma yapmaya başlıyor.

Oyun 16 kilometrekarelik bir alanda oynanıyor. Haritadan yerinizi sıklıkla takip etmeniz, bölgeyi tanımak adına size büyük avantaj sağlıyor.

Aşağı indikten sonra karşınıza gelecek olan binaların içinde silah, ganimet ve koruyucu ekipmanları bulmanız mümkün. Tabii sizinle beraber 119 kişinin de bu silah, ganimet ve ekipmanları aradığını ve tüm bunları sizden önce bulma ihtimalleri olduğunu da aklınızdan çıkarmamalısınız. Rules Of Survival Mobil için söylenebilecekler temel olarak bunlar.