Rules Of Survival Mobil Performansı

Rules Of Survival Mobil Performansı

Battle Royale tarzı oyun severlerin son dönemlerdeki gözde oyunu Rules Of Survival, mobil uygulaması ile cep telefonlarından da oynanabiliyor. Android ve iOS marketlerden ücretsiz olarak oyunu indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Rules Of Survival oyunu, cep telefonunuzda 1 GB’lık bir yer kaplıyor. Rules Of Survival Mobil Performansı

Rules Of Survival Oyununu Cep Telefonundan Oynamak Kolay Mı?

Battle Royale tarzı oyunları klavye ve mouse ile oynamak şüphesiz ki her zaman daha kolay olmuştur. Bu anlamda cep telefonu ile hızlı aksiyon almak ve hızlıca oynamak biraz zaman gerektiren bir iştir. Rules Of Survival oyununu oynamak için iOS sürümünüz 7.0 ve üzeri, Android sürümünüz ise 4.0 ve üzeri olmalıdır. Telefonunuzun RAM kapasitesi ise en az 3 GB olmalıdır. Tabii bu değerler verilen en düşük değerlerdir. Oyunu takılmadan akıcı bir şekilde oynamak için bu değerlerin mümkün olduğunca yüksek olması yararınıza olacaktır.

Rules Of Survival mobil versiyonu gerek grafik açısından, gerek ses açısından gerekse de oyun akışkanlığı açısından oldukça tatmin edici özelliklere sahip. Ayarlar bölümünden dilediğiniz grafik ayarlarını yapmanıza imkan veren Rules Of Survival, bu sayede FPS değerlerini de yükseltmenize yardımcı oluyor. Rules Of Survival oyununun bilgisayar sürümü ile aynı özellikleri taşıyan mobil versiyonu da, cep telefonundan oyun oynamayı seven oyun severler için büyük bir şans olarak karşımıza çıkıyor.

Rules Of Survival Mobil Versiyonu Özellikleri

Rules Of Survival oyunu mobil versiyonu da tıpkı bilgisayar versiyonunda olduğu gibi 1 kişilik ya da ekipler ile oynanabilmektedir. Mobil versiyonu oynayan ekip arkadaşları cep telefonları sayesinde bir arada oyunu daha kolaylıkla oynama imkanına sahiptir. Tabii daha önce belirttiğimiz gibi klavye ve mouse kullanmadan bu tarz oyunları oynamak başlarda biraz zor olmaktadır. Klavye ve mouse olmadan cep telefonu ile oyunu oynayabilmek için biraz zaman geçmesi gerekmektedir. Bu tarz oyunlarda hızın da ne kadar önemli olduğunu düşünecek olursak, oyunu sık sık oynamak cep telefonu ile yönlendirme yapmaya alışmanızı da o denli kolaylaştıracaktır. Yani Rules of Survival mobil özellikleri PC’den biraz daha farklıdır.