Rules Of Survival Mobil Sistem Gereksinimleri

Rules Of Survival Mobil Sistem Gereksinimleri

Rules Of Survival mobil versiyonu son zamanların en çok oynanan Battle Royale oyunlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Android ve iOS marketlerden ücretsiz olarak indirebileceğiniz Rules Of Survival oyunu ile siz de rakiplerinizle hayatta kalma mücadelesine başlayabilirsiniz. Bu tarz oyunların bilgisayar üzerinden klavye ve mouse ile oynanmasının daha kolay olduğu hepimizin bildiği bir konu. Fakat doğru ayarlar ve oyunu kaldırabilecek bir sistem ile de kolaylıkla Rules Of Survival oyununu cep telefonlarınızdan oynamanız mümkün olmaktadır. Tüm mobil oyunlarda olduğu gibi Rules Of Survival oyununda da cep telefonunuzun sahip olması gereken sistem özellikleri bulunmaktadır. Rules Of Survival Mobil Sistem Gereksinimleri

Rules Of Survival Mobil İçin Sistem Gereksinimleri

Rules Of Survival oyununu gerek Android gerekse de iOS marketlerden ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz. Rules Of Survival mobil versiyonunun ücretsiz olması da oyun severlerin ilgisini daha fazla çekmeye yaradığı da bir gerçek. Rules Of Survival mobil oyununu cep telefonlarınızdan oynayabilmeniz için, cep telefonlarınızın sahip olması gereken minimum seviyeleri bulunmaktadır. Bu seviyelerin altında kalan sistemlere sahip cep telefonlarında oyunu oynamanız, oynasanız da başarılı olmanız ne yazık ki mümkün değildir.

Rules Of Survival mobil sistem özellikleri şu şekildedir;

-Android işletim sistemini kullanan cep telefonları için işletim sistemi sürümünüz 4.0 ve üzeri olmalıdır.

-iOS işletim sistemi olan cep telefonları için işletim sisteminiz 7.0 ve üzeri olmalıdır.

-Cep telefonu RAM kapasitenizin de en az 3 GB olması gerekmektedir.

Rules Of Survival Mobil Oyunu Performansı Nasıl?

Cep telefonlarından Battle Royale tarzı oyunları oynamak klavye ve mouse kullanmadığımız için biraz zor olmaktadır. Rules Of Survival oyununun mobil versiyonu grafik açıdan bilgisayar versiyonu kadar tatmin edici olmasa da rahatlıkla oyunu oynayabilmenize olanak sağlamaktadır. Rules Of Survival mobil oyunu oynayabilmek için gerekli olan sistem gereksinimleri ne kadar gelişmiş olursa, oyunu takılmadan oynamanız da o kadar rahat olmaktadır. Battle Royale tarzı oyunlarda anlık takılmaların ne denli önemli olduğunu düşünecek olursak, yüksek kapasiteli cep telefonlarında oyunun daha rahat oynandığını söyleyebiliriz.