Rules of Survival Oynarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Rules of Survival Oynarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Rules of Survival (RoS)oyunu, özellikle Pubg furyasından sonra ön plana çıkmış ve aynı ekolden olan oyun türlerinden biridir. Her iki oyunun da benzer özellikleri olmasından dolayı, hangisi sizin için cazipse onu tercih etmeniz daha uygun olacaktır. İster yeni başlayan isterseniz de profesyonel, fark etmeksizin oyunu oynarken dikkat etmeniz gereken bazı kurallar var. İlk olarak, mutlaka oyun öncesi teknik ortamınızı kontrol etmelisiniz. Oyunun ayarlarını ya da bilgisayarınızın durumunu check etmelisiniz. Eğer hızında bir problem varsa oyundan yeterli verimi alamazsınız. Bu yüzden FPS çalışmaları yapabilirsiniz. Var sayılan ayarları düşürüp biraz da hassasiyeti az bir ortamda oyunu oynamanız mümkün. Rules of Survival Oynarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Rules of Survival Oyununun Amacı Nedir?

Rules Of Survival temel amacı, diğer Battle Royal oyunlarında olduğu gibi, oyuna dahil olunan grup içerisinde iyi sonuçlar elde ederek birinci sırada oyunu tamamlamak. Bu nedenle de hem ganimet toplama, silah ve ekipman konularına önem vermeli hem de rakiplerinizi egale etmenin yollarını bilmelisiniz. Oyun başlangıçta bir uçak içerisinde başlıyor. Sizinle birlikte aynı anda yarışacak kişiler de bu uçağın içerisinde. Bir süre kısıtlaması olmadan, oyunu harita özelliğini kullanarak, görüntülediğiniz ada üzerinde herhangi bir yere atlıyor, iniş yapıyorsunuz. İner inmez hemen silah bulup düşmanlarınızdan korunmalısınız. Gerekirse siper almalı ya da taktik belirleyerek adım adım gitmelisiniz. Oyunun geneline hakim olarak oynamanız daha iyi sonuçlar almanızı sağlar.

Rules of Survival Oyununda Nereye Atlanmalı?

Bildiğiniz üzere, oyun siz bir uçakta iken başlıyor. Aynı şekilde rakipleriniz de bu uçağın içerisinde. Uçakta iken karşınıza bir de harita çıkacaktır. Haritadaki doğru verilere göre değerlendirme yapıp bir noktasına iniş yapmanız gerekmektedir. İniş yaptığınız  yerin biraz uzak bir yer olmasını önerebiliriz. Bu şekilde hem daha az risk alıp hem de daha kazançlı olabilirsiniz. Kalabalık yerler, herkes tarafından bir kuşatma altında olduğunda dolayı son derece riskli olabiliyor. Üstelik bazen ganimet bulma konusunda da zorlanılabiliyor. Bu nedenle büyük şehirleri es geçip biraz daha orta- büyük sınıfında alanlara iniş yapmalısınız. Kısacası Rules Of Survival taktikleri bu şekilde.