Rules of Survival Oyun Taktikleri

Rules of Survival Oyun Taktikleri

Oyunu oynamaya başlamadan önce, sunucu ayarlarınıza dikkat etmelisiniz. Bulunduğunuz konuma göre serverlara dahil olursanız, daha iyi bir oyun performansı sağlayabilirsiniz aynı zamanda. Herhangi bir kasma, yavaşlama problemi yaşamadan oyunu böylece oynayabilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra genellikle her bir oyun için ortalama olarak 100 kullanıcı bulunuyor. Başlangıç yaptıktan sonra hemen haritanızı açarak uçmanız gereken yeri de iyi saptamalısınız. Uzak bir yere atlamaya özen göstermeniz kazanmanız da etkili olabilir. Rules of Survival oyununda, 360 derece butonu bulunuyor. Bunu kullanarak her açıdan oyunu ve oyuncuları kontrol altına alabilirsiniz. Pubg’de olduğu gibi burada da kırmızı alan patlamaları temsil ediyor. Yeni başladıysanız bu renkteki alanları haritadan kontrol edip uzak durmanız gerektiğini de unutmayın. Rules of Survival Oyun Taktikleri

Rules of Survival Ekipman ve Silah Kullanımları

Rules Of Survival silah ve bombalar son derece önemli. Sis, flash ve el bombası şeklinde üçe ayrılan bomba türlerini kullanmayı ihmal etmeyin. Çatışma anında el bombası kullanılması yerinizi belli edebilir tabii ki ama aynı zamanda daha hızlı bir şekilde oradan uzaklaşmanızı ve etrafınızdaki rakiplerinizi daha kısa sürede yok etmenizi sağlayacaktır. Almış olduğunuz silahları da susturucu eşliğinde kullanarak daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Silahın doğru seçimi de çok önemli. Özellikle saldırı tüfekleri çok daha fazla beğenilmektedir bu oyunda. Daha geniş bir alana hakim olmak için dürbünlü silahları da tercih edebilirsiniz. Aynı anda istediğiniz kadar silah taşıyabildiğiniz için, normal bir saldırı silahı ile beraber taramalı/ otomatik silah taşımanız uygun olabilir.
Oyundaki Sesleri İyi Takip Edin
Bu tarz oyunlarda iyi bir ses ekipmanı ile oyunu oynuyor olmalısınız. Kulaklık ve mikrofon bu nedenle son derece önemli. Sesler sayesinde hem kendi durumunuzu hem de rakiplerinizin durumunu anlayabilirsiniz. Çatışmanın yönünü anlamanız açısından da faydalı olacaktır. Özellikle kapalı alanlardaki silah seslerini çok daha iyi algılayabilirsiniz bu şekilde. Ganimet toplayacağınız zamanlarda da kapılara girip girmemeniz konusunda size yardımcı olur, koştuğunuz ya da ateş ettiğiniz zamanlarda da rakibin sizi duyup duymadığını bu şekilde takip edebilirsiniz. Rules of Survival iyi oynamak için bu noktalara dikkat etmenizi öneririz.