Rules Of Survival PC indir

rules of survival pc indir

Rules Of Survival PC indir diyen arkadaşlara çok güzel bir haberimiz var! Rules of Survival artık PC’de! Özellikle PUBG oyununa benzerliği ile bilinen ve mobil versiyonu bulunan bu oyunun artık PC versiyonu da çıktı!

Bildiğimiz üzere PUBG son zamanların en fazla oynanan hayatta kalma oyunlarından bir tanesiydi! Bu oyuna benzerliği ile bilinen Rules Of Survival artık PC versiyonu ile oyuncuların karşısına çıktı. Gerçek bir hayatta kalma oyunu isteyenler için büyük fırsat!

Rules Of Survival PC’de nasıl oynanır?

Rules Of Survival PC indir diyenlerin en büyük merakı da budur. PC versiyonunu oynayabilmek için öncelikli olarak telefonunuzda bu oyunun olması gerekmektedir. Eğer bu oyun telefonunuzda varsa aşağıdaki maddeleri sırasıyla uygulayarak Rules of Survival oyununu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

  • Oyunu İndirme

Oyunu indirmek için öncelikle buraya tıklıyoruz ve açılan sayfada aşağıdaki resimdeki alana tıklıyoruz.

rules of survival pc indir
rules of survival pc indir
  • Oyunu Kurma

İnen exe uzantılı dosyayı çalıştırıyoruz ve oyunun yüklenmesini bekliyoruz. Bu işlem internet hızınıza bağlı olarak erken veya çok geç tamamlanabilir. Yüklemenin tamamlanmasını bekliyoruz.

  • Oyuna Giriş Yapma

Rules of Survival indir PC isimli konumuzun en önemli kısmına geldik. Burada yapmanız gereken çok basittir. Oyuna giriş yapabilmeniz için öncelikle telefonunuzda oyunun olması gereklidir. Bunu daha önce belirtmiştik. Eğer telefonunuzda oyun yoksa oyunun yüklenmesini beklemeniz gerekecektir.

Eğer telefonunuzda Rules of Survival oyunu varsa, oyunu bilgisayardan açın. Oyun açıldıktan sonra sizlere bir QR kodu gösterilecektir ve bunu taratmanız istenecektir. Kodun örneği aşağıda yer almaktadır.

rules of survival pc oynama
rules of survival pc oynama

Bu kodu taratmak için telefonumuzdan oyunu açıyoruz ve oyunda sunucu seçim kısmında, yani “Play” butonunun olduğu kısımda, sağ alt köşede bir buton olacaktır. “PC Login” şeklinde yazan butona tıklayın. Bu butona tıkladıktan sonra telefonunuzun kamerası açılacaktır. Bu kamera kısmının ortasında bir kare olacaktır. Kameranızı bilgisayardaki QR koduna tutarak QR kodunu kare ekrana sığdıracak şekilde gösterin. Kod okunduktan sonra sistem otomatik olarak telefonunuzdan bir kez daha onay isteyecektir. “Login” butonuna telefondan basın ve telefondaki oyunu kapatın. Ardından bilgisayarınıza gelerek “Play” butonuna basın. Yapamayan arkadaşlar için video anlatımımız aşağıdadır.

Rules Of Survival PC indir Video Anlatım

Yukarıdaki adımları izledikten sonra oyuna rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. Konumuzun sonuna geldik. Umarız işinize yaramıştır. Yorum yapmayı unutmayın.

Son olarak Clash Royale indir PC ( Windows ) isimli konumuzda Clash Royale oyununu nasıl PC’de oynayacağınız konusunda bilgi verdik.