Rules of Survival PC Sistem Gereksinimleri

Rules of Survival PC Sistem Gereksinimleri

Rules of Survival oyunu, Battle Royale sınıfındaki oyunlardan biri. Özellikle Pubg oyunundan sonra, oyun piyasası içerisinde birçok benzer oyun da ortaya çıkmaya başladı. Bunlardan en popülerlerinden biri de Rules of Survival. Firma, bunun da bilincinde olarak sonrasında PC versiyonunu da piyasaya sürmüştü. Bilgisayarı destekleyen herkes zahmetsiz bir şekilde bu oyunu oynayabilir. PC için minimum işlemci, Dual Core 2+ Ghz olmalıdır. Ram 4 gb, ekran kartı İntel HD Graphic 3000, Direct X versiyon 11 ve en az 2 GB boş alanın olması gerekiyor.  Bu özellikleri karşılamasa da bazen oyunu kaldırabiliyor bilgisayarlar. Fakat kasma ya da yavaşlama problemi olabilir, bunu göze alarak indirmelisiniz. Rules of Survival PC Sistem Gereksinimleri

Rules Of Survival PC İndirme İşlemi

Oyun gereksinimleri arasında, bilgisayarınızda istenen boş alanın 2 GB olması gerektiğini belirtmiştik. Oyunun toplam boyutu ise 950 MB, yaklaşık 1 GB diyebiliriz. Bu arada Rules Of Survival mobil üzerinden indirip kullanacaksanız da dipnot olarak 650 MB olduğunu söyleyebiliriz. Oyunu http://www.rulesofsurvivalgame.com/  adresi üzerinden orijinal sitesi aracılığıyla indirebiliyorsunuz. PC versiyonu için, “Try the PC version” sekmesini kullanabilirsiniz. Oyun indirme aşaması birkaç dakika sürebilir. Oyun kurulduktan sonra, ilk aşamada karşınıza bir QR kod çıkacaktır. Bunu da telefonunuz kamerası ile okuttuktan sonra, giriş aşamasını tamamlıyorsunuz. Herhangi bir ek işlem gerekmiyor, telefonunuzu kapatabilirsiniz.

PC Versiyonunda Oyun Kalitesi Nasıl?

Battle Royal sınıfı oyunlar içerisinde, Pubg ve Rules of Survival listenin başında diyebiliriz. Bu nedenle kalite açısından da birbirleri arasında pek bir fark olduğu söylenemez. Rules of Survival’ın da grafik kalitesi son derece tatmin edici. Oyunun kullanımı ve görevleri de aynı şekilde benzer. Bu nedenle pratiklik ve kullanışlılık açısından da aynılar. Yanı sıra, görev tuşları da aynı. Herhangi bir zorluk yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Pubg’de biraz daha mat ve soluk renkler oyun düzeninde hakimken, Rules of Survival’de daha canlı ve renkli bir tema seçilmiş. Aynı şekilde silah konusunda da yer yer esprili motifleri görebilirsiniz Rules of Survival oyununda. Son olarak, yeni başlayan ya da profesyonel oyuncu sınıfı arasında, ciddi bir farklılık da bulunmuyor Pubg’deki gibi. Bu da Rules Of Survival oyun kalitesi iyi sınıfına sokabiliyor.