Rules Of Survival Silah Eklentileri

Rules Of Survival Silah Eklentileri

Rules Of Survival oyunu 120 kişinin birbirini öldürmek ve hayatta kalan son kişi kalmak için çaba sarfettiği bir Battle Royale tarzı oyundur. Özellikle Android ve iOS marketlerden ücretsiz olarak indirilip oynanabilen Rules Of Survival, Battle Royale tarzında oyun severlerin ilgisini günden güne çekmeye ve oyuncu sayısını arttırmaya devam ediyor. Rules Of Survival tek kişinin oynayabildiği bir oyun olduğu gibi, takım kurularak ekipler arasında da oynanabilen bir oyun olduğundan oyun severlerin heyecanına heyecan katıyor. Rules Of Survival Silah Eklentileri

Oyunda rakipleri öldürebilmek için kullanılabilecek birçok silah bulunuyor. Bu silahların özelliklerini ve kullanım amaçlarını bilmenin yanında, silahlara monte edilen eklentilerin de neler olduğunu bilmek, silahlardan sağlanan faydanın en üst seviyede olması adına oyunculara avantaj sağlıyor. Biz de Rules of Survival ekipmanları hakkında sizleri ufak şekilde bilgilendireceğiz.

Rules Of Survival Silah Eklentileri Nelerdir?

Silahlarda kullanılan en önemli eklentilerin başında dürbünler gelmektedir. Dürbünler ile uzaktaki rakiplerinizi ustalıkla avlamanız mümkündür.

-Red Dot-Holo Dürbün: Saldırı tüfeklerinde kullanımı etkili olan bu dürbünler, yakın mesafelerde daha etkili olmaktadır.

-2X Dürbün: Oyunun ilerleyen zamanlarında saldırı tüfeklerinde kullanımı uygundur. Daha çok yakın mesafede etkilidir.

-4X ve 8X Dürbünler: Keskin nişancı tüfeklerinde uzun mesafe atışları için kullanılır.

Bir diğer silah eklentisi ise susturuculardır. Sessiz ateş etmenizi sağlayan susturucular, bu sayede yerinizin belirlenmemesini sağlamaktadır.

-Tüfek-SR-SMG Susturucu: Saldırı tüfekleri, keskin nişancı tüfekleri ve tam otomatik silahlar için kullanımı uygundur.

-Tüfek-SR-SMG Dengeleyici: Silahların ateş edildikten sonra geri tepmemesini sağlar.

-Tüfek-SR-SMG Çifteli Gizleyici: Silah ya da tüfek namlusundan çıkan ateş ve dumanı gizler. Bu sayede görülmenizi zorlaştırır.

Şarjörlerin Önemi

Şarjörler çok önem verilmeyen ama hayatta kalmanız adına son derece önemli silah eklentileridir.

-QD Mag: Silah doldurma hızını arttıran bir eklentidir.

-EX Mag: Silahınızın şarjör kapasitesini arttırır.

-EX QD Mag: Doldurma hızınızı ve şarjör kapasitenizi arttırır.

Görüleceği üzere Rules Of Survival silah eklentileri hayatta kalmanızı sağlayıcı ve rakiplerinizi daha kolay öldürmenize yardımcı olan birçok özelliği bulunmaktadır. Silahınızı hızlı doldurmak, daha fazla şarjör kapasitesi, sessizliği ve dumanın gizlenmesini sağlayan her bir özellik, sizler için büyük faydalar sağlayacaktır.