Rules Of Survival Silahları

Rules Of Survival Silahları

Battle Royale oyunları içinde en çok ilgi gören oyunlardan biri olan Rules Of Survival, 120 kişinin hayatta kalmak için birbirleriyle rekabet ettikleri bir oyun olarak oyun severlerin son dönemdeki gözde oyunlarından biri konumuna gelmiş bulunyor. Mobil versiyonu Android ya da iOS marketlerden ücretsiz olarak indirilip oynanabilen Rules Of Survival, tek başınıza oynayabileceğiniz gibi bir ekip kurarak da oynayabileceğiniz bir Battle Royale oyunudur. Rules Of Survival Silahları

Bu tarz oyunlarda hayatta kalmak adına birçok detaya dikkat edilmesi ve oyun içinde kullanılan silah ve ekipmanların özelliklerinin çok iyi bilinmesi büyük önem taşımaktadır. Rules Of Survival oyununda yer alan silahları ve silahların özelliklerini bilmeniz, hayatta kalmanız ve rakiplerinizi avlamanız için size büyük fayda sağlayacaktır.

Rules Of Survival Silahları ve Özellikleri Nelerdir?

Rules Of Survival silahlar ve özellikleri şu şekildedir;

-Saldırı Silahları: M4A1, AR15, AKM, M249, M14 EBR olan bu silahlar, daha çok kısa mesafelerde etkili olmaktadır.

-Keskin Nişancı Tüfekleri: AWM, SVD, Barrett, ASVAL olan bu silahlar uzun mesafelerden rakiplerinizi avlamanız için en ideal silahlardır. En etkili keskin nişancı silahı olan Barrett bulunması biraz zor olan silahlardan biridir.

-Çifteli Silahlar: M1887, M870, AA12 olan bu silahlar kısa mesafelerde etkili olan silahlardır. Rakiplerinizin koruma ekipmanlarının fazla olmadığı oyun başlarında kullanılması daha etkilidir. Korunma ekipmanları tam olan rakiplerinizi bu silahlarla geçmeniz oldukça zordur.

-Tam Otomatik Silahlar: PP19, MP7, Thompson olan bu silahlar, uzak mesafede boşa kurşun sallamanıza neden olan silahlardır. Kısa mesafede rakiplerinizi koruma ekipmanlarına rağmen kolaylıkla indirebilirsiniz.

Bu silahlar dışında Desert Eagle ve G18C adlı iki silah daha bulunmaktadır. Bu silahlar sıklıkla bulunan ama çok da işe yaramayan silahlardır. Hiç silahınız yoksa koruma ve gözdağı amacıyla bu silahları taşıyabilirsiniz.

Hangi Silahı Ne Amaçla Seçmeliyim?

Rules of Survival otomatik silahlar özellikle oyunun başlarında kalabalık ortamlarda işinize en çok yarayacak olan silahlardır. Pusu kurmayı ve beklemeyi tercih eden bir oyun anlayışınız varsa, keskin nişancı tüfekleri tam size göre. Çifteli silahları ve tabancaları hiç silahınız yoksa taşımanız yararınıza olacaktır.