Rules Of Survival Sistem Gereksinimleri ( PC )

rules of survival sistem gereksinimleri

Rules of Survival sistem gereksinimleri oyuncular tarafından çok fazla sorulan sorular arasında. Bugün bu konu hakkında bilgi vereceğiz. Öncelikle oyunu indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıda vermiş olduğumuz konumuzdan yararlanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

BKZ: Rules Of Survival PC indir

Oyunu indirmeden önce gereksinimleri kontrol etmenizde tabi ki de fayda var.

Minimum Sistem Gereksinimleri

Rules of Survival PC sistem gereksinimleri hakkında bilgi verelim. Bu oyunu oynayabilmeniz için minimum sistem gereksinimleri aşağıda yer almaktadır. Genelde maksimum sistem gereksinimleri şeklinde paylaşım yapılıyor fakat biz böyle bir şey yapmayacağız çünkü minimum karşılamanız durumunda zaten oyuna girebilirsiniz. Bundan dolayı maksimum sistem gereksinimlerini paylaşmayacağız. Oyunu kasmadan oynamanız için gerekli minimum sistem gereksinimleri aşağıda yer almaktadır.

  • 4 GB Ram ( 2 GB RAM da işinizi görecektir. Evet, oyunu oynayabilirsiniz; oyun ortalama 500-700 MB RAM harcamaktadır. Eğer arka planda fazla uygulama çalıştırmazsanız sorun olmaz. Fakat rahat bir oyun için 4 GB önerilir. )
  • 2.4 Ghz Hızına Sahip ve Üzeri Hıza Sahip İşlemci ( Masaüstü için biraz daha alt seviyelerde olabilir. )
  • 2 Gb Disk Alanı ( 2 Gb disk alanı fazlasıyla yeterli olacaktır. Bazı güncellemeler geliyor ve bu güncellemeleri yapmak isterseniz daha fazlasına ihtiyacınız olabilir. )
  • Direct X 11
  • 2 GB Ekran Kartı ( İdeal olarak oynayabileceğiniz kart belleği 2 GB şeklindedir. 2 GB altındaki kartlarla oyunu açabilirsiniz fakat kasmalar olacaktır. 1 GB ekran kartı oyunu açmanız için yeterli olur fakat ideal olarak 2 GB kart ile oynarsınız. Kartın çıkış tarihi ve sürümünün yeni olması da önemli bir etkendir. )

 

Yukarıdaki sistem gereksinimleri oyun için en ideal olan sistem gereksinimlerdir. Bu sistemin altına düşmeniz durumunda oyunda kasmalar olabilir. Eğer sisteminiz iyiyse ve kasmalar oluyorsa, bilgisayarınızın özellikle soğutucu kısımlarını, fanlarını dikkatle temizleyin ve bir bakım çalışması yapın.

Eğer işlemi yaptıysanız ve hala donma oluyorsa; “Rules of Survival Sistem Gereksinimleri” başlığımızda bulunan gereksinimleri bilgisayarınızın karşıladığından eminseniz işletim sisteminizi optimize etmeniz gerekebilir. Bilgisayarınızı zorlayacak programları sonlandırarak tekrar giriş yapabilirsiniz.

Aşağıda oyunun kurulumuna ve girişine ait bir video bulunmaktadır.

Konumuzun sonuna geldik. Tüm sorunlarınız ile ilgili olarak yorum yapabilirsiniz. Yorumlarınıza tek tek cevap verilecektir. Son olarak Rules Of Survival PC indir isimli konumuzda Rules of Survival oyununu PC versiyonda nasıl indireceğimize dair bilgi vermiştik. Tüm oyuncularımıza iyi oyunlar dileriz.