Rules of Survival Sizi Kurtaracak İpuçları

Rules of Survival’da Sizi Kurtaracak İpuçları

Oyunda iyi bir yere gelebilmeniz için bazı taktik ve ipuçlarını göz önünde bulundurarak oynayabilirsiniz. Oyun öncesinden oyun sonrasına kadar birçok unsura dikkat ederek daha iyi bir oyuncu olabilirsiniz. Daha hızlı gidip gitmeyeceğinize, silahınızı ne şekilde kullanacağınıza ve daha birçok konuya çeki düzen verebiliyorsunuz. İlk olarak hareketlerinize dikkat edin. Gerekli durumlarda eğilerek hareket etmeyi ve koşmanız gerektiği zamanlarda hızını artırmayı unutmayınız. Özellikle gazla saldırı anlarında ya da çatışmalarda hızınızı iyi ayarlamalısınız. Bunun haricinde, daha iyi bir performans sergilemek için bazen durabilir, bir köşede saklanabilirsiniz. Bu durumlar için çalıları tercih edip pusuya yatabilirsiniz. Rules Of Survival ipuçları özetle bu şekildedir. Rules of Survival Sizi Kurtaracak İpuçları

Rules of Survival’de Süre Kullanımı

Süre kavramı, diğer bazı unsurlarla beraber, en çok önem verilen konulardan biri. Rules Of Survival  indir işlemi yaptıktan sonra harita üzerinden tüm işlerinizi görebileceğinizi belirtmiştik.  Aynı şekilde ihtiyacınız olan zamanı da buradan görebiliyorsunuz. Tabii aynı zamanda son süreyi de harita üzerindeki daireden anlayabilirsiniz. Pubg oyunundaki mavi alanda olduğu gibi Rules of Survival oyununda ise, daire sürenizin sonunu temsil etmektedir. Daha doğrusu daire bir noktada sabit bir hale geldiği zaman, eğer siz hala alana giriş yapmamışsanız elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Aksi durumda, gaz altında kalacağınız için kısa sürede hasar görerek ölebilirsiniz. Tabii bu da oyun dışı kalmanız anlamına geliyor. Bu arada belirtmiş olduğumuz gaz salgınının ilk dalgasında biraz daha farklı davranıp gazı arkanıza alarak hareket ederseniz rakiplerinizi öldürüp puan da kazanabilirsiniz.

Silahlarınızı ve Araçları Nasıl Kullanmalısınız?

Daha iyi bir şekilde oynayabilmek için ilk etapta bulmanız gerekenler arasında, ganimet, silah, ekipman ve araçlar yer alıyor. Oyundaki harita üzerinden atlayış yapıp gerekli alana indikten sonra hemen silah ve ekipman bulmalısınız. Tabii Rules Of Survival envanteri gerekli gereksiz her şeyle dolmuş olmaması adına yalnızca işe yarayacak olanları seçerek çantanıza koymalısınız. Aksi bir durumda sizin içi eski olanı bırakmak zaman kaybı olacaktır. Özellikle çatışma, rakip öldürme, saldırı anı gibi durumlarda. Bunun haricinde susturucu ekipmanlarını kullanarak da rakiplerinizin sizin sesinizi takip etmelerini daha da zorlaştırabilirsiniz.