Rules Of Survival Taktikler

Rules Of Survival Taktikler

Son dönemlerin en gözde Battle Royale oyunlarından olan Rules Of Survival, Android ve iOS marketlerden ücretsiz olarak indirilebilmesi sayesinde birçok oyun sever tarafından oynanmakta. Oyuncu sayısı her geçen gün artan Rules Of Survival, 120 kişi ile başlanan ve hayatta kalan son kişinin kazandığı bir oyun. Hayatta kalmak ve rakiplerini yok etmek adına birçok taktik de oyuncular tarafından kullanılıyor. Rakiplerinize kuracağınız pusular, kullanacağınız silah ve eklentileri, hayatta kalmak için kullanacağınız koruyucu ekipmanlar ve diğer birçok özelliğe hakim olarak, oyunda başarılı olabilirsiniz. Rules Of Survival Taktikler

Oyunu Kazanmak İçin Dikkat Edilmesi Gereken Ufak Detaylar

Oyunu kazanmak için rakiplerimizi öldürmek ve hayatta kalan son kişi olmamız gerekmektedir. Bunun için kullandığımız silahlar, Rules Of Survival koruyucu ekipmanlar, sağlık kitleri gibi her oyuncunun bildiği ekipmanları kullananın da ötesinde, dikkat edilecek daha birçok detay bulunmaktadır.

Bu ince detayların en başında, silah ve ekipman aramak için girdiğiniz evlerde yapmanız gerekenler geliyor. Girdiğiniz evde açtığınız kapıları mutlaka ama mutlaka kapatmalısınız. Açık kapılar içerde birinin olduğunun anlaşılmasına neden olur ve kolaylıkla avlanabilirsiniz.

Uçaktan atlayacağınız bölgeyi doğru seçmek çok önemlidir. Ganimet bölgelerinin nereleri olduğunu öğrenerek o bölgelere atlayın.

Oyunda çıkan sesler aslında birçok şeyin ipucunu sizlere vermektedir. Ayak sesleri, hışırtılar gibi birçok ses, rakiplerinizi bulmanızı kolaylaştırmaktadır. Bunun için iyi bir kulaklıkla oyunu oynamanızı tavsiye ederiz.

Uçaktan atılan sandıklara hemen koşmayın. Bu sandığı almaya giden rakipleriniz olduğu gibi, sandığa giden rakiplerini öldürmek için pusu kuran rakipleriniz de bulunmaktadır. Kolay av olmamak adına temkinli hareket etmeniz gerekmektedir.

Sürekli koşmak, rakipleriniz tarafından kolaylıkla fark edilmenize neden olacaktır. Evlerin odalarının içini görmek için binalara girmeden pencerelerden bakmayı deneyin.

Teknik Yönden Faydalı İpuçları

Oyun içeriği yönünden birçok ipucunu sizinle paylaştık. Bunun yanı sıra teknik yönden de birçok detay başarılı olmanızda etki sahibi olacaktır. Mobilden oynayan oyuncular için cep telefonlarının hızı ve RAM kapasite büyük önem taşımaktadır. Oyunu oynarken arka planda program çalıştırmayın.

Rules Of Survival mobil bağlantı ile değil, wi-fi bağlantısı ile oynayın. Bu sayede takılma ve donma gibi sorunları yaşamanızın önüne geçersiniz.

FPS değerlerini mümkün olduğunca yüksek tutmaya çalışın.