Sitemizdeki Hile Paylaşımları Hakkında

metin2 maymun yumurtası

Editörlerimizin paylaştığı hileler yönetimimiz tarafından incelenmiş olup bu hilelerin oyun sistemini olumlu yönde etkilemediği saptanmıştır. Sitemiz ve yönetimimiz her zaman için emeğe saygı göstermiş ve oyuna emek veren tüm oyuncuların yanında olmuştur ve olmaya devam edecektir. Bu nedenden dolayı sitemizin editörleri tarafından paylaşılan tüm hilelere bilgi notu düşülerek güncellemeleri iptal edilmiştir. Yasal olmayan hileleri ve yasal olmayan içerikleri sitemizden kaldırma kararı aldığımızı belirtmek isteriz.

Hileler Türk Yapımıymış Gibi Manipüle Edilmektedir!

Metin2 Mod Hilesi piyasada çok fazla paylaşılmaktadır ve temel olarak oyunu bozan bir etkiye sahiptir. Bu hile Türk yapımı değildir ve yabancı bir hack sitesi tarafından yayınlanmaktadır. Bu hileyi Türk yapımı ve kendi yapımlarıymış gibi manipüle ederek kendi sistemlerine katan bazı siteler bulunmaktadır. Bu sitelerin tamamı sahtekar sitelerdir. Şu anda Metin2 ile ilgili Türkiye’de hile yapımcısı bulunmamaktadır. Metin2 Hile paylaşımı yapan zirve sitelerin C++ kodlarıyla yapmış oldukları indexler sayesinde yabancı hileleri kendilerine mal etmektedirler. Bu resmen oyuncuları kandırmaya yönelik bir manipülasyondur.

Hile Kullanmak ve Hile Paylaşımları Yasal Suçtur

Unutmayın ki hileler yasal değildir. Hile kullanmak ve hile paylaşımları / paylaşımı yapmak yasal suçtur. Bundan dolayı yönetimimiz hile paylaşımı yapan editörleri görevden alarak bu hileleri kaldırmaya başlamıştır. Hile paylaşımı yapan siteler ilgili oyunlar tarafından dava edilirse, ilgili site ciddi miktarda tazminat ödemeye mahkum edilebilir ve hile kullanıcıları cezalandırılabilir. Bu konuda Türkiye’de çok kısa süre önce böyle bir olayla karşılaşılmış, hile paylaşımcıları ilgili oyuna toplamda 300 bin TL tazminat ödemiştir. Hile paylaşımı yapan siteleri ilgili oyunlara bildirerek yasal işlem başlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Hile kullanmak sizleri oyundan koparmaktan başka bir şey yapmaz ve asla sizlere bir şeyler kazandırmaz. Metin2 oyun yönetimi son zamanlarda bir sistem geliştirdi ve hileleri direkt olarak banlıyorlar. Lütfen oyun sağlığınız için hile kullanmayın. Artık sitemiz hile desteği ve paylaşımı yapmayacaktır. Sitemizde sadece oyun rehberleri, oyun kılavuzları ve oyunlar hakkında bilgiler verilecektir. Eğer ekibimize destek vermek istersen bizlere İletişim sayfamız aracılığı ile ulaşabilirsin.

Sevgi ve saygılarımızla;

NMxTR Yönetimi

 

Son olarak Metin2 Pet Kodları isimli yazımızda Metin2 Pet Kodları hakkında bilgi verdik.