Sonbahar Ayında Piyasaya Çıkacak Olan 7 Oyun

Oyuncuların heyecanlı bekleyişi sürüyor. Özellikle sonbahar aylarında piyasaya çıkacak olan dev yapımlar büyük bir merak uyandırıyor. Birçok otorite ve oyun basını tarafından da merakla beklenen bu oyunlar yılın son aylarında bomba gibi bir etki yaratacak. Sonbaharda dikkat çekecek olan oyunların yılın oyunu kapsamında da önemli oranda avantajlı olduğu biliniyor. Bilindiği üzere yılın başında çıkış yapan oyunların birçoğu yıl sonuna doğru unutuluyor. Bu nedenle yıl sonu çıkan oyunların yılın oyunu için en iyi aday olma olasılığı da artıyor. Sonbahar aylarında çıkacak bu oyunların da en kuvvetli adaylar olduğu gözlemleniyor. Eğer siz de listeyi merak ediyorsanız dikkatinizi çekecek birçok oyunun listede yer aldığını vurgulayalım.

SONBAHARDA OYUN DÜNYASI ÇALKALANACAK

Sonbahar aylarında çıkış yapması beklenen 7 oyun şimdiden heyecan yaratmayı başardı. Çıkış yapacak olan oyunları dev markaların devam oyunu olduğu ve aralarında yeni fikirlerin de yer aldığı gözlemleniyor. Aşağıdaki listede yer alan oyunları inceleyerek sonbahar ayında çıkış yapacak olan dev markaları görebilirsiniz.

2018 sonbahar aylarında çıkış yapacak oyunlar;

  • Shadow of the Tomb Raider: Serinin devamı niteliğindeki bu oyun daha gerilim dolu bir atmosfer ve daha çok gizlilik öğeleri barındıran yapısı ile karşımıza çıkıyor. Oyun 14 Eylül 2018 tarihinde piyasaya çıkış yapacak.
  • Forza Horizon 4: Popüler yarış oyunu Forza Horizon gerçekçiliği bir tık daha arttırmış görünüyor. Oyun 2 Ekim 2018 tarihinde piyasaya çıkış yapacak.
  • Assassin’s Creed Odyssey: Beklenen oyun serisi AC Odyssey dikkat çeken yeni serisi ile çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyun 5 Ekim 2018 tarihinde piyasaya çıkış yapacak.
  • Call of Duty Black Ops 4: Black Ops serisinin dördüncü oyunu daha çok aksiyon barındıran versiyonu ile karşımıza çıkacak. Oyun 12 Ekim 2018 tarihinde piyasaya çıkış yapacak.
  • Hitman 2: Esrarengiz karakterin yeni oyunu merakla beklenen oyunlar arasında yer alıyor. Bir önceki oyun gibi bölüm bölüm yayınlanıp yayınlanmayacağı net olarak bilinmiyor. Oyun 13 Kasım 2018 tarihinde piyasaya çıkış yapacak.
  • Fallout 76: Serinin en vahşi oyunu olacağı ifade edilen 76 isimli oyun yakın zamanda karşımıza çıkacak. Oyun 14 Kasım 2018 tarihinde piyasaya çıkış yapacak.
  • Battlefield V: Son oyunu ile oyuncuların ilgisini gören seri yeni oyunu ile karşımıza çıkacak. Oyun 20 Kasım 2018 tarihinde piyasaya çıkış yapacak.