Spider-Man Oyununu ”Gelmiş Geçmiş En İyi Oyun” Yapabilecek 5 Özellik

Yeni çıkan Spider-Man oyunu şimdiden oyuncuların aklını başından almış gibi görünüyor. Spider-Man oyununun oyunculara sunduğu keyifli deneyim çıkış yaptığı ilk 3 gün itibariyle olumlu tepki almaya başladı. Bugüne dek birçok oyun ile kıyaslanan Spider-Man oyununun eski versiyonlarına sahip olan şirket şimdiye kadarki en iyi oyununu piyasaya sunmuş oldu. Hem açık dünyası hem atmosferi hem de özgürlük hissi ile Spider-Man gelmiş geçmiş en iyi oyun olarak nitelendiriliyor. Oyunun otoriteler tarafından aldığı puanlar da oldukça yüksek görünüyor. Tanıtım fragmanı da dikkat çeken devasa oyun sektörde adından sıklıkla bahsettirmeye başladı. Oyunu gerçekten iyi yapan özellikler ise sizi de etkileyecek türden. Spider-Man şimdiden yılın oyununun en büyük adayı olarak gösteriliyor.

SPİDER-MAN OYUNUNU EŞSİZ KILAN ÖZELLİKLER

Spider-Man oyununu diğer oyunlardan ve benzer kategorideki türlerden ayıran birçok özellik bulunuyor. Elbette her bir özellikten tek tek bahsetmeyeceğiz. Ancak oyunu diğer oyunlardan ayıran ve oyunculara sevdiren 5 ana özelliği sizlere sunacağız. İşte Spider-Man’i eşsiz kılan ve yılın oyununa aday gösteren o 5 en iyi özellik;

  1. Uçsuz Bucaksız ve Akıcı Açık Dünya: Oyunculara sunulan açık dünya deneyimi bugüne kadarki en akıcı ve etkileyici atmosferlerden birisine sahip. Özellikle şehrin içinde ordan oraya uçmak oyuncuları derinden etkileyen unsurlardan birisi oldu.
  2. Kayıt Özelliği: Günümüz oyunlarında bulunduğunuz bölümü kaydetmek için çeşitli save noktalarına gitmeniz veya ilgili bölümün başından oynama zorunluluğunuz bulunuyor. Spider-Man ise anında kayıt özelliği ile dikkat çekiyor.
  3. Kostümler: Karaktere ait kostümlerine her birisi kendisine has özelliklere sahiptir. Oyuncuları derinden etkileyen en önemli unsurlardan birisi de kostümlerdir.
  4. Özel Güçler: Bilindiği üzere belli karakterlere sahip oyunlarda özel güç kazanmak sözden ibarettir. Ancak Spider-Man oyununda geçirdiğiniz her saniye karakteriniz gerçekten güçleniyor ve özel güçler kazanıyor. Bu ciddi anlamda eşsiz ve tatmin edici bir özellik olarak görülüyor.
  5. Hikaye: Oyunun hikayesi sinema filmlerini andıracak türden.. Hikayeyi henüz tam olarak bitirmeyen oyuncular değerlendirmedi. Ancak yeni çıkan bu oyunu kısa süre içerisinde bitiren oyuncular hikayeyi tatmin edici düzeyde bulduklarını sosyal medyada açıkladı.