The Walking Dead Karakteri Tekken 7’ye Geliyor

Dünyaca ünlü dizi The Walking Dead’in 7.sezon itibari ile dikkat çeken karakterleri arasında yer alan ismi Negan dev oyunda yer alacak. Tekken 7 isimli oyunun tanıtım fragmanında yer alan Negan karakterinin izleyiciler tarafından ne kadar sevildiği biliniyor. Tekken oyununun da popülerliği göz önünde bulundurulursa Negan karakterinin ne kadar başarılı olacağını tahmin etmek mümkün. Tekken 7 isimli oyunda yeni karakter olarak yer alacak olan Negan karakterinin önemli özelliklere sahip olması bekleniyor. Özellikle dizideki adı ile Lucielle isimli sopası oyunda da yer alacak gibi görünüyor. Dünyaca ünlü dizinin karakterinin dünyaca ünlü oyuna entegre edilmesi ve bunu kısa birtanıtım videosu ile oyunculara sunulması oyun sektöründe önemli bir gelişme olarak yer aldı.

WALKİNG DEAD DİZİSİNDEN TEKKEN 7 OYUNUNA

Tekken 7 oyununda yıllardır oyuncuların görmeye alışık olduğu birçok karaktere yer verilir ve yer verilmeye devam ediliyor. Oyuncuların görmeye alışık olduğu bu karakter yelpazesine Negan gibi önemli bir ikonun dahil olması da oyunun hayran kitlesini önemli oranda arttıracağa benziyor. Negan karakterinin en etkili silahının Lucielle olduğu düşünülürse karakterin oyuna farklı bir renk katacağını görmek mümkündür. Birçok karakterin özel güçleri olduğu göz önünde bulundurulursa bu karakter içinde sürpriz bir güç ilavesi yapılabileceğini tahmin edebilirsiniz. Tüm bunlara ilave olarak karakter sade bir şekilde de karşımıza çıkabilir. Çünkü Negan’ın sopası ciddi oranda etkili bir silahtır.

2.SEZONDA 3 YENİ KARAKTER

Negan karakteri güçsüz kalacağı için var olan tekliflere dahil edilmemiş ve oyunda yer almayacağı iddia edilmişti. Tekken 7 oyununun 2.sezonunda karşımıza çıkacak olan Negan karakterinin 3 karakter ile birlikte bu sezonda yer alacağı kesinleşti. Negan, Anna Williams ve Lei Wullong karakterlerinin yer alacağı yeni sezon ile ilgili olarak kısa bir tanıtım videosu yayınlandı. Tanıtım videosunda Negan’ın sözlerine de yer verildi ve oyuncuların heyecanlandığı gözlemlendi. Bu gibi ayrıntılar oyun severleri ortak bir paydada buluşturdu. Tekken 7 oyununun serinin dikkat çeken ürünleri arasında yer alacağı ve yoğun ilgi göreceği tahmin ediliyor. Bakalım önümüzdeki günlerde sunulacak olan demo ve satış rakamları bize ne gibi istatistikler sunacak.