Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege Operatörler #2

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege Operatörler #2

GIGN – Fransız Özel Timi

Saldırı:

Montagne:

Montagne elinde kalkanı ile kendine koruma sağlayarak ilerleyen operatörlerden birisi. Diğerlerinden onu ayıran özellik kalkanını tamamen açtığı takdirde sağ sol ve tepeden çok güçlü bir koruma sağlıyor. Ayrıca c4 bombasına karşı çok büyük koruma sağlıyor. Bu sayede rakiplerinin dikkatini üzerine çekebiliyor ve takım arkadaşlarına koruma sağlayabiliyor.

Twitch:

Twitch özel dronu sayesinde elektrik dalgaları gönderebiliyor. Bu sayede kapkan lazerleri, bandit aküsü ve c4 gibi bombaları ve tuzakları imha edebiliyor. Ayrıca düşmanlarınada elektrik dalgası gönderebiliyor. Bu dalga rakibin her seferinde 10 sağlık puanını düşürüyor.

Savunma:

Doc:

Doc özel tabancası sayesinde takım arkadaşlarına ve kendisine sağlık basabiliyor. Ayrıca düşen arkadaşlarını yanına gitmeye gerek kalmadan uzaktan tabancası ile iğne fırlatarak kaldırabiliyor.

Rook:

Rook zırh çantası sayesinde takım arkadaşlarına ve kendisine fazladan zırh sağlıyor. Bu sayede kendisinin ve takım arkadaşlarının dayanıklılığı dahada artıyor.

SWAT – Amerikan Özel Timi

Saldırı:

Ash:

Ash matkap uçlu bomba atarı sayesinde reinforce olmayan kırılabilir tüm duvarları yanına yaklaşmaya gerek kalmadan patlatabiliyor.

Thermite:

Thermite özel patlayıcısı sayesinde reinforce ile güçlendirilmiş duvarları patlatabiliyor. Bu sayede takım arkadaşlarına ve kendisine kritik noktalardan yol açabiliyor.

Savunma:

Castle:

Castle duvarlardaki ve kapılardaki tahta bariyerlerin yerine metal bariyer yerleştirebiliyor. Bu sayede savunduğu alanı daha korunaklı bir hale getiriyor.

Pulse:

Pulse özel cihazı sayesinde duvarın arkasındaki düşmanlarının kalp ritimlerini görebiliyor. Bu sayede yerini belli etmeden düşmanlarına ani saldırılar yapabiliyor.