Trafik cezası sorgulama ve otopark sorgulama

Ana Sayfa » Genel » Trafik cezası sorgulama ve otopark sorgulama

trafik cezası sorgulama

Trafik Cezası Sorgulama & Otopark Sorgulama

Hepimizin birçok problemi vardır. Özellikle trafik cezası problemi hepimizin başına gelebilecek problemlerdendir. Hele ki ilk defa ceza alıyorsanız gerçekten sizin için zor olabiliyor. Çünkü ilk defa trafik cezası alan bir sürücü bunu çok fazla dert edinebiliyor. Tabi ki ceza alıp, cezayı aldığını bilmeyen sürücüler de bulunuyor. Eğer siz de trafik cezası alıp almadığınızı bilmiyorsanız, trafik cezası sorgulama sistemini kullanabilirsiniz. Trafik cezasını öğrenmek istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken çok basit.

Trafik Cezası Nasıl Sorgulanır?

İşte tam da gerekli olan sorumuza geldik. Aslında trafik cezasını sorgulamanın çok kolay bir yöntemi bulunmakta. Aynı işlemi otopark sorgulamak için  de yapabilirsiniz. Zaten ikisini birden sistem size gösteriyor. Sorgulama işlemini yapmanız için bazı bilgiler gereklidir. Trafik cezası ve otopark sorgulamak için aracın kayıtlı olduğu kişiye ait gereken bilgiler aşağıda belirtilmiştir.

 • İsim-Soyisim
 • TC Kimlik Numarası
 • Doğum Yılı

Yukarıdaki bilgilere sahipseniz kolay bir şekilde trafik cezası sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

Trafik cezası sorgulamak için Emniyet Genel Müdürlüğü Sorgulama ekranına buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Bilgi Güvenliği

Bilgi güvenliği konusunda resmi olmayan sitelere bilgi girişi yapmayınız. Sitenin resmi bir site olduğundan emin olana kadar lütfen siteye bilgilerinizi girmeyiniz. “gov.tr” uzantılı siteler resmi sitelerdir. Bu sitelere bilgileriniz paylaşırken sorumluluğun size ait olduğunu unutmayın. Bilgisayarınızdan kaynaklanacak bazı problemler sebebiyle oluşacak yanlış yönlendirmeler veya reklamlar aracılığıyla yapacağınız yanlış yönlendirmelerden sizin sorumlu olacağınızı belirtmek isteriz. Bu sebepten dolayı sitemizdeki linkleri kullanırken sorumluluğun size ait olduğunu unutmayınız.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Trafik cezası sorgulama ve otopark sorgulama - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

World of Warcraft Rehberi

World of Warcraft Rehberi 16 Mayıs 2018

 • DMCA PROTECTION

  Bu sitedeki içeriklerin tamamı DMCA koruması altındadır. Başka sitelerin içeriklerimizi izinsiz kopyalaması durumunda işlem yapılır.

  DMCA.com Protection Status
 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Metin2 Simya (Yapımı) Nasıl Yapılır? Clash Royale Ani Ölüm Mücadelesi Destesi ( Nasıl Kazanılır? ) Allah var mıdır? Clash Royale Elektro Büyücü Destesi Metin2 Metin Kodları Dominos’tan Bedava Pizza!

  FACEBOOK'TA BİZ

  Hoşgeldiniz

  NMxTR - Tüm Hakları Saklıdır