Ücretsiz SaMp Server Nasıl Satın Alınır? ( San Andreas Multiplayer )

Ücretsiz Samp Server sahibi olmayı kim istemez ki? Evet, işte size müjde! Artık sizin de bir Sa-Mp Serveriniz olabilir hem de bedava! San Andreas sunucuları gerçekten uzun zamandır ilgi gören sunucular olmuştur. Bizler de sizlere bu sunucuları en uygun şekilde nasıl satın alacağınızı göstermek adına bir makale yazmak istedik. Özellikle son zamanlarda bu sunucuları ücretsiz şekilde sağlayan bir firma var! Size nasıl ücretsiz olarak satın alacağınıza dair bilgi verelim. Hemen resimli şekilde anlatıma geçelim!

Ücretsiz San Andreas Multiplayer Server Nasıl Alınır?

Bu siteye girdikten sonra aşağıdaki fotoğrafta görüldüğü üzere, menülerden SaMp server bölümünü seçmeniz gerekecektir.

ücretsiz samp server satın al

  • Yukarıdaki bölüme girdikten sonra aşağıdaki resimde bulunan paketlerden ilkini seçerek sipariş ver butonuna basmanız gerekiyor.

  • Yukarıdaki Satın Al ( Sipariş Ver ) butonuna basarak ücretsiz olarak 50 Slot server satın alabilirsiniz veya size uygun diğer ücretli paketlere bakabilirsiniz. İşlemi yaptıktan sonra bir form ile karşılaşacaksınız ve o formu doğru şekilde dolduracaksınız ve aşağı indiğinizde aşağıdaki kısım ile karşılaşacaksınız.

ücretsiz samp server satın al

  • Yukarıdaki fotoğraftaki bölümden “Ücretsiz” seçeneğini seçtiğinizde ücretsiz olarak başvuru yapmış olacaksınız ve size 1 saat içerisinde dönüş sağlanacaktır. İsterseniz de sitedeki iletişim kısımından kurulum ekibine ulaşabilirsiniz.

Kurulum ekibi ile görüştükten sonra sizlere 1 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz SaMp sunucu verilecektir.

Bir teşekkür yeter!

 

Son olarak Clash Royale Hile, Apk İndir, Taş Hilesi ( Android – İOS ) isimli konumuzda Clash Royale oyununda hileler ile ilgili bilgi verdik.