World of Warcraft Hızlı Level Atlama

World of Warcraft hızlı level kasmak için bazı yöntemleri uygulamak gerekiyor. Bunun için sık sık Dungeon’lar için sıraya girmek gerekiyor. Oyun içerisinde L tuşuna basarak Dungeon için sıraya giriliyor. Bu sırada beklerken de, Quest yapmak, Dungeon’lardan çıkar çıkmaz tekrar sıraya girip, tekrar Quest yapmak şeklinde hızlı level kasılıyor. Level 45’e ulaşıldığında, random bg yaparak level kasmak gerekiyor. Sürekli Dungeon yapmak ya da sürekli quest yapmak oyuncuyu sıkacağından, ikisini birden yapmak daha avantajlı oluyor. World of Warcraft Hızlı Level Atlama

World of Warcraft Gold Kasma

Oyunda bu işlem için sık sık dungeon’lara girmek gerekiyor. Random dungeon ve specific dungeonlara girerek gold kazanılabiliyor. Ayrıca dungeon sırasındayken meslekleri geliştirerek, gold kasılabiliyor. Random dungeon yaparak tamamlanan her oyunda gold kazanılıyor. Bunun yanında, görev yaparak daha fazla altın kazanma olanağı bulunuyor. Bu iki işlemi bir arada sürdürmek, yapılabilecek en mantıklı hareket oluyor. Zaten level 80’den sonra mecburen görev kasmak zorunda kalınıyor.

World of Warcraft PvP Nedir?

World of Warcraft oyununda; player versus player, yani oyuncu oyuncuya karşı anlamına gelen servera PvP deniliyor. Bu serverda oyuncunun bireysel yeteneği daha ön planda bulunuyor. PvE’ye nazaran daha düzensiz ve karmaşanın hâkim olduğu bu servarda, bireysellik ağır bassa da, az da olsa takım oyununa ihtiyaç duyulduğu oluyor. PvP’de PvE’ye oranla daha az emek ve zamanla oyunun son aşamasına gelinebiliyor.

World of Warcraft PvE Nedir?

Oyunda PvE’nin açılımı; Player versus environment oluyor. Bunun anlamı da; oyuncu çevreye karşı demek oluyor. Birçok World of Warcraft oyuncusunun, özellikle gurup halinde oyuna giriş yapanlarının tercihinin; PvP verver olduğu görülüyor. Tek takılmak isteyenlerin ise daha çok, WOW PvE server tercih ettiği görülüyor. PvE server daha çok dungeon ve raid odaklı bölümdür. Bu sunucuda, oyuncunun izni olmadan düşman ırklar tarafından saldırıya uğrama riski bulunmuyor. Aynı şekilde karşı tarafın izni olmadan oyuncu da saldırı gerçekleştiremiyor. Bu sebeple oyuna yeni başlayanların ilk olarak PvE sunucusunu tercih etmeleri tavsiye ediliyor.